Zakupiłeś voucher? Tutaj możesz zarezerwować termin!

Zarezerwuj zakupiony voucher

Wybierz Operatora od którego voucher został zakupiony oraz jedną z dostępnych opcji

UWAGA: W związku z niedostępnością symulatora w Warszawie, na czas nieokreślony zostaje wstrzymana sprzedaż voucherów. Posiadaczy już zakupionych voucherów uprzejmie informujemy o możliwości zwrotu voucherów lub wymianie voucherów na lokalizację Kraków. Szczegóły na symulatory@kursykolejowe.pl.

Za utrudnienia, przepraszamy.

WAŻNA INFORMACJA

po wysłaniu formularza z terminem zamiaru skorzystania z vouchera należy poczekać na jego zatwierdzenie przez JMS. Otrzymanie elektroniczne potwierdzenia jest jednocześnie z zaakceptowaniem terminu rezerwacji.

  • Anulowanie zarezerwowanego terminu możliwe maksymalnie na dzień przed planowanym przyjściem.
  • Zmiana terminu (w ramach tego samego dnia rezerwacji, lecz na inną godzinę) możliwa maksymalnie na trzy godziny przed planowanym przyjściem.
  • Brak zgłoszenia niedyspozycyjności w wyznaczonym wyżej terminach jest tożsame z realizacją usługi, tym samym traci się możliwość zwrotu poniesionych kosztów za zakupiony voucher.
  • JMS dokona wszelkich starań, aby można było zorganizować szkolenie, tj. odczeka 15 minut od godziny rozpoczęcia usługi, następnie skontaktuje się dwukrotnie na numer telefonu podany podczas składania rezerwacji z osobą obdarowaną voucherem w odstępie 5 minut od rozpoczęcia usługi oraz 20 minut od rozpoczęcia usługi. Jeżeli osoba obdarowana przyjedzie na miejsce świadczenia usługi w ramach zarezerwowanego czasu, usługa zostanie zrealizowana w ramach pozostałego czasu. W przypadku, gdyby po zakończeniu szkolenia nie byłoby kolejnego uczestnika, istnieje możliwość wydłużenia czasu vouchera, ponosząc jedynie koszty administracyjne, tj. 61,50 zł (z VAT) za każdą godzinę zegarową.

dodatkowe informacje

Rezerwacji należy dokonywać z co najmniej pięciodniowym wyprzedzeniem. W dniu realizacji można poprosić o kontakt do osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie szkolenia. Dodatkowe info: symulatory@kursykolejowe.pl, tel.: 696-976-386 (pon.-pt. 9:00-16:00).